İSTANBUL DOSTLUK DERNEĞİ ÜYELERİ AHDE VEFA GÜNÜNDE BİR ARAYA GELMİŞLERDİR ...
Başkan Erdem, İDD Yönetim Kurulu’nu Sancakte

İstanbul Dostluk Derneği’nin bu haftaki yönetim kurulu toplantısı Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in evsahipliğinde, Sancaktepe Fatih Restaurant’ta gerçekleştirildi. Toplantıya İDD Gençlik Komisyonu da tam kadro iştirak etti. İDD Yönetim Kurulu toplantısının gündem maddelerinin konuşulduğu toplantının ardından aynı zamanda İDD Yönetim Kurulu üyesi de olan Başkan İsmail Erdem, ilçesinde gerçekleştirdiği hizmetler hakkında bilgi verdi.


Belediye Başkanlığı görevinin Başbakanlıktan sonra en zor kamu görevi olduğunu söyleyen Başkan Erdem, buna karşın halka hizmet için çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirtti. İlçe nüfusunun 300 bin civarında olduğunu kaydeden Başkan Erdem, Başbakan Erdoğan’ın müjdesini verdiği Anadolu Yakası Sağlık Merkezi’nin bitmesi durumunda ilçenin çehresinin büyük değişim yaşayacağını söyledi.  Başkan Erdem Anadolu yakasının en büyük hastanesi olacak projenin 2 milyon metrekare kapalı alana sahip olacağını ve tamamlanması durumunda 15 sağlık personelinin bu hastanede çalışmaya başlayacağını ifade etti.

İlçeye yeni bir belediye binası kazandıracaklarını da belirten Başkan Erdem, eğitim, sağlık ve spor alanlarında çalışmalarının sürdüğünü kaydederken, okul bahçelerine kurdukları yazlık sinemalara yoğun ilgi olduğunu ve bu hizmeti her yaz tekrarlamak istediklerini söyledi. Toplantı Başkan Erdem’in aktardığı bilgilerin ardından son buldu.  

İlgili Resimler

Yorum yazabilmek için lütfen giriş yapınız.Üye değilseniz üye olun!