İSTANBUL DOSTLUK DERNEĞİ ÜYELERİ AHDE VEFA GÜNÜNDE BİR ARAYA GELMİŞLERDİR ...
NUMAN KURTULMUŞ İDD KAHVALTISINDA DOSTLARLA BULUŞT

AK Parti Genel Başkan Yard. Sn. Numan Kurtulmuş İDD kahvaltısında dostlarla buluştu.
Bugün İstanbul Dostluk Derneği’nde düzenlenen kahvaltıda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sn. Numan Kurtulmuş ve dostlarla biraraya gelindi.
Geçmişte birlikte yol arkadaşlığı yapan dostlar İDD’nin evsahipliğinde gerçekleşen kahvaltılı toplantıda biraraya geldi. Eski günlerin de yadedildiği toplantıda dostlar birlikte sohbet etme imkanı buldu. Toplantıya soldan sağa olmak üzere sırasıyla şu isimler katıldı:
Milli Emlak Müdürü Fatih Eştürk, İstanbul Defterdarı Bekir Bayraktar, Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesi Rektörü Adem Esen, İBB İç Denetçi Sami Kılıç, İDD Genel Başkanı Ahmet Aluç, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, İDD Genel Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç, İDD Yönetim Kurulu Üyesi Salih Kaçır, GOP Belediye Başkan Aday Adayı ve İDD Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Tahsin Usta, İl Genel Sekreter Yardımcısı Ümit Ünal,İDD Yönetim Kurulu Üyesi Selim Akiş, İDD Genel Saymanı Yakup Sucuoğlu.

Ziyaret sırasında İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesi Rektörü Adem Esen, eski Türk sanatlarında Murakka olarak bilinen bir hediye sundu. Murakka eski Türk sanatlarında albüm anlamına geliyor. Murakkada (albümde), hat sanatında bir tür olan talik ile İstiklal Marşı’nın Osmanlıca yazılışı bulunuyor. Rektör Adem Esen Mehmet Akif Ersoy yılında ise Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a körüklü bir murakka hediye etmişti. Sebahattin Zaim Üniversitesi, eğitim öğretim faaliyetlerini ise Mehmet Akif Ersoy’un eğitim gördüğü Halkalı Ziraat Mektebi binasında sürdürüyor.

İlgili Resimler

Yorum yazabilmek için lütfen giriş yapınız.Üye değilseniz üye olun!